PRODUKT NIEDOSTĘPNY

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak Brak
    Czas realizacji: Wysyłamy w ciągu 24h
  • szt.
  • 33,14 zł
  • Niedostępny

Magia Matematyki

MAGIA MATEMATYKI

Czy chcesz zostać magiem?  Jest to możliwe przy pomocy... matematyki!

Zestaw 4M dostarczy Ci wszystkiego co potrzebne, aby tego dokonać. Będziesz mógł bez problemu urządzić spektakularny pokaz iluzji! Chcemy wyjawić Ci sekrety matematyki, a Ty zaprezentujesz widowni magiczny spektakl!

Dzięki temu zestawowi przekonasz innych, że potrafisz czytać w myślach, w pamięci wykonujesz niezwykle skomplikowane obliczenia i znasz odpowiedź na różne skomplikowane zadania.

Ćwiczenie poszczególnych trików, a potem ich prezentacja pochłonie Cię bez reszty i stworzy z Ciebie prawdziwego maga – iluzjonistę!

 

Magia matematyki zawiera zestaw 15 zadań, których rozwiązanie jest zaskakujące dla obserwatora. Zadania te nadają się do wykorzystania na zajęciach w klasie lub na kółkach zainteresowań. Mogą również bawić i zaskakiwać na spotkaniach towarzyskich. Nie wymagają skomplikowanego aparatu matematycznego, a odpowiedź na pytanie, dlaczego jest taki, a nie inny wynik, może być interesującą przygodą intelektualną. Zestaw, oprócz książeczki z opisem gier, zawiera wszystkie potrzebne rekwizyty do ich przeprowadzenia.

 

Uwagi: Powyżej 8. roku życia.

Zawartość: 1 kalkulator, 2 kostki, 1 zestaw magicznych kart do czytania w myślach, 1 ekstra-magiczny kwadrat, 1 zestaw kart numerycznych, 40 uzupełniających kart matematycznych i logicznych, szablony magicznej układanki, papier „ucieczki”, szczegółowe instrukcje do opanowania ponad 15 sztuczek.

Wymiary opakowania: 17 cm x 22 cm x 6 cm