SANETTA

SANETTA
Sanetta to niemiecki producent odzieży dla dzieci i niemowląt, ubranka dzieciece tej firmy znane są na całym świecie z jakości i wytrzymałości.Historia marki Sanetta zaczęła się 1957 roku, producent ma więc wiele lat doświadczeń na rynku odzieży dzieciecej.  Bielizna oraz piżamy Sanetta są szczególnie polecane, kolekcja jest różnorodna, każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
Wiele ubrań z kolekcji Sanetta wykonane jest z bawełny organicznej, wszystkie natomiast wyprodukowane zostały bez użycia substancji chemicznych. Ubrania i bielizna marki Sanetta łączą w sobie piękne wzornictwo i modny krój oraz komfort i wytrzymałość.
Producent daje 2 lata gwarancji oraz zapewnia najwyższą jakość wykorzystywanych tkanin. Większość wyrobów Sanetta posiada filtry UV, tym samym chroni delikatną skórę dziecka przed działaniem promieni słonecznych. Materiał jest miękki i miły w dotyku. Ubrania dziecięce Sanetta nie zawierają w sobie substancji rakotwórczych czy uczulających, co potwierdzone jest licznymi testami medycznymi oraz certyfikatem OEKO-TEX. Oprócz klasycznej kolekcji, producent posiada kolekcję Eat Ants, która zawsze zaskakuje kolorystyką i jakościa wykonania.
Sanetta to mądry i zdrowy wybór dla Twojego dziecka!