Kolekcja weselnych sukienek SLY dla dziewczynek na lato 2022

02-08-2022

Lato 2022 - wyjątkowa kolekcja dla wyjątkowych dziewczynek

Dużym zaskoczeniem w tym roku było pojawienie się nowe kolekcji u producenta SLY. Z reguły producent przedstawiał 3 duże kolekcje. Od dłuższego czasu, rok zaczynał się sprzedażą sukienek i dodatków Special Moments, na które składały się kreacje w pastelowych kolorach, które przeznaczone były przede wszystkim na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Nie brakowało w tej kolekcji też bolerek białych czy ecru, butów, opasek oraz torebek. Z reguły pojawiało się również kilka modeli sukienek bawełnianych, typowo letnich. Czasami niektóre białe modele dostępne były również w błękicie lub różu. W tym roku jednak kolorowych sukienek było bardzo niewiele.

Następną w kolejności była kolekcja szkolna: białe koszule, czarne i granatowe spódnice oraz sukienki, w ostatnim czasie również spodnie i modne krótkie spodenki. Stroje z myślą o uroczystościach typowo szkolnych. Pod koniec lata, producent wystawiał do sprzedaży kolekcję jesienno-zimową. Sukienki w beżach, brązach, granatach czy czerwieni.

W tym roku nastąpiła jednak zmiana. Wraz z kolekcją Special Moments, w której kreacje były głównie w bieli i ecru, pojawiły się stroje szkolne. W maju pojawił się nowy, bardzo udany model 2W-01 dostępny w 2 kolorach błękicie i bladym różu. Sukienka tak się spodobała klientkom, że w zasadzie po tygodniu nie było jej już w sprzedaży. Koronkowa, z lekkim, bufiastym rękawkiem do łokcia, mocno przed kolana, trochę w stylu Boho. 

sukienka dziewczęca

W zasadzie bezpośrednio po tym modelu, pojawiły się w sprzedaży 3 nowe sukienki z tiulu w paski: długie, efektowne, oryginalne. Kreacje z pewnością interesujące i wyróżniające się w kolekcji. Rękawek motylkowy, tiulowy, świetnie wykorzystujący walory materiału. Dolna falbana zwiewna i lekka. Pas regulowany, dzięki wąskiej wstążce z tyłu wiązanej w kokardę. Niespodzianką była kolorystyka tego modelu, 2 róże oraz widoczny na fotografii beż.

DŁUGA SUKIENKA BEŻOWA 2W-02C, SLY

W czerwcu, zaanonsowane zostały w social media nowe modele tiulowe, tym razem w kolorach zupełnie nietypowych dla tego producenta, intensywnych, wyrazistych i odważnych. Kolekcja spotkała się znów z dużym zainteresowaniem klientek. Model 2W-04 dostępny jest w 3 kolorach, chabrowym, amarantowym oraz beżowym.

WIZYTOWA SUKIENKA TIULOWA W CHARBOWYM KOLORZE 2W-04B, SLY

Jest to wyjątkowa kreacja z tiulu o intensywnym kolorze. Ciekawe i odważne połączenie intensywnego, chabrowego koloru z czernią, całość dopełniają lakierki również w kolekcji Sly.Marszczona góra, delikatny rękawek, dolna falbana, wszystko zostało perfekcyjnie zaprojektowane, żeby zapewnić wygodę i piękny wygląd młodej damie. Talię podkreślają perełki wszyte w pasek. Sukienka ma długość za kolana. Trudno nam się zdecydować, która wersja kolorystyczna jest najładniejsza, dlatego prezentujemy również amarantową.

Ale to jeszcze nie koniec tej wyjątkowej kolekcji.