Sesja fotograficzna - prezent na Pierwszą Komunię Świętą

25-02-2019

Sesja fotograficzna - prezent na Pierwszą Komunię Świętą

 

Dużym zdziwieniem była dla mnie propozycja sesji fotograficznej jako prezentu na Pierwszą Komunię Świętą.  Sami wiemy, że przy okazji tego wydarzenia, robi się dużo zdjęć... Prezenty, to w końcu ma być pamiątka i przecież nie o nie chodzi w całej tej uroczystości... Pomysł oryginalny, intrygujący i w 100 % trafiony. Miałam przyjemność poznać osoby, które właśnie w takiej sesji uczestniczyły i zgodziły podzielić się zdjęciami i odczuciami na ten temat, a ponieważ sam pomysł wydaje mi się bardzo ciekawy, dzielę się nim na naszym sklepowym blogu.

 

Sesja została zrealizowana przez utalentowaną, młodą fotografkę Monikę Nowakowską, inne realizacje artystki można znaleźć na jej stronie internetowej monikanowakowska.pl

 

Została zrealizowana wczesną jesienią w plenerze, w okolicach Krakowa w godzinach popołudniowych. Trwała ok 2 godziny, a efekty są piękne i jest to wspaniała pamiątka na całe życie. Dużo tutaj zależy od współpracy na linia fotograf i dziecko, chęci do współpracy. Taka sesja, to też i ciężka praca, należy kilka razy zmienić w pospiechu stroje, walczy się o dobre światło, a jesienną porą dni są coraz krótsze i trzeba się spieszyć. Do sesji należy się przygotować, w porozumieniu z fotografem należy wyszukać odpowiednie stroje. Można zabrać ulubione zabawki czy zwierzę. Dziewczynki wybrały sukienki z naszej oferty, firmy Sly, z czego się bardzo cieszymy.

Zdjęcie takie nie tylko pięknie wygląda w rodzinnym albumie, stanowi także doskonały prezent dla dziadków i innych członków rodziny na różnego rodzaju okazje. Dziewczynki mają na sobie granatowe, tiulowe sukienki z kolekcji Sly jesień/zima 2018/19. Góra stroju wykończona jest delikatną, stylową koronką, która dodaje ponadczasowości przedstawionym osobom, mamy wrażenie jakby były to postacie z innej epoki, dziewczynki uśmiechają się z odrobiną nostalgii.

 

Sukienki z naszej kolekcji pięknie również prezentują się na tej fotografii. Podobnie jak wcześniej jest to model Sly z delikatnego, czerwonego tiulu, tym razem z długimi rękawami.

 

Pięknie wygląda również nasza sukienka tym razem z delikatnej koronki w kolorze srebrnym, który dominował w kolekcji Sly jesienią 2018 roku.

Obdarowana dziewczynka bawiła się doskonale, pomysł przypadł jej bardzo do gustu.Myślę, że taki prezent będzie doskonałą pamiątką na wiele lat dla całej rodziny.