Sukienki na wesele

23-01-2018

Sukienki na wesele

Jak wybrać ładną sukienkę na wesele?

 

W sklepach jest dość duży wybór sukienek, więc radzimy rozpocząć poszukiwania dużo wcześniej. Oczywiście sukienkę na wesele można zamówić w internecie - jest to bardzo dobry pomysł, gdyż prawo umożliwia nam zwrot tak zakupionego towaru, sklepy stacjonarne często pozwalają tylko na wymianę na inny model. Sukienkę należy zmierzyć do butów w domu i dobrze by było pomyśleć wcześniej o tym jakie buty chcemy włożyć. Nie ma nic gorszego niż niesprawdzone buty na imprezie. Oczywiście pięknie mogą wyglądać, ale gdy obetrą lub będą uciskać cała impreza może być stracona.

 

Radzimy unikać 2 kolorów w przypadku sukienek na wesele: odcieni bieli oraz czarnego. Tradycyjnie ten ostatni jest oznaką żałoby i może się zdarzyć, że zostanie źle odebrany prze rodzinę Państwa Młodych. Gdy planujemy jednak założyć czarną sukienkę, radziłabym porozumieć się z Panną Młodą czy nie ma jakiś uprzedzeń w tym względzie.

Biel natomiast jest zarezerwowana dla Panny Młodej, radzimy więc unikać tego koloru, gdyż znowu może być źle postrzegana przez pewna grupę gości.

Trochę inaczej ma się rzecz z sukienkami dla małych dziewczynek. Często proszone są aby nieść obrączki przed Państwem młodym i wtedy kolor biały czy ecru jest jak najbardziej na miejscu.

W takim przypadku, dobrze jest ustalić z Panną Młodą jaki ma odcień sukni, wiadome jest, że czysta biel może źle wyglądać przy pewnych odcieniach koloru ecru oraz odwrotnie. A przecież wszyscy chcemy, by uroczystość była piękna i udana.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji sukienek na wesele marki Sly.

sukienki dla dziewczynek

 

 sukienki dla dziewczynek

 sukienki dla dziewczynek