Wiosna/lato Sly - sukienki dla dziewczynek kolekcja Sly 2018/2019

08-11-2019

Wiosna/lato Sly - sukienki dla dziewczynek kolekcja Sly 2018/2019

 

Trudno ukryć, że kolekcja sukienek dla dziewczynek z tego sezonu jak zwykle zaskoczyła nas mile. Stało się tak przede wszystkim dzięki bogactwu nowych modeli, subtelnemu przekształceniu klasycznych wzorów oraz pojawieniu się nowej kolorystyki. Nowością tegoroczną było pojawienie się długich, klasycznych sukienek komunijnych, które bez motywów religijnych doskonale nadadzą się zarówno jako sukienki komunijne oraz jako ekskluzywne kreacje dla druhenek na wesela. Katalog, jak zwykle, dopracowany jest do perfekcji. Zdjęcia wykonane zostały w Toskanii we Włoszech. Jak zwykle dominują biele, róże i błękity.

Nowością tegoroczną jest pojawienie się koloru miętowego, który jest bardzo modny w tym sezonie. Model 15C/SM/19  jest połączeniem szyku i mody. Góra jest w najmodniejszym w tym roku modelu hiszpańskim.  Sukienka dostępna jest również w dwóch innych wersjach kolorystycznych. Długość za kolana, świetnie się układa i kręci. Wykonana z lekkiego tiulu, wykończona delikatnymi perełkami.

sukienki dla dziewczynek

Hiszpański motyw pojawił się również w innym modelu 26/SM/19. Przetworzony on został inaczej, lecz równie efektownie. Również i w tek kreacji pojawiły się dekoracje z delikatnych perełek, delikatny tiul oraz dół z koła. Do tego modelu Sly zaproponował także stylową torebkę z podobną dekoracją.  

 

sukienki dziewczęce sly

 

W podobnym stylu utrzymany jest model 31/SM/19. Podobny krój,  lecz sukienka zupełnie inna. Zdobi ją piękna, oryginalna dekoracja w tulipany. Dół pokryty delikatnym tiulem. Kolory pastelowe, to zdecydowanie wyjątkowa kreacja na najważniejsze okazje.

sukienki dziewczęce