BIŻUTERIA SECRET WINGS ŻÓŁTA 120 ELEMENTÓW

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Russell
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 29,90 zł

KORALIKI BIŻUTERIA SECRET WINGS DELUXE 120 ELEM. WRÓŻKA HONEY

KORALIKI BIŻUTERIA SECRET WINGS DELUXE 120 ELEM. WRÓŻKA HONEY

 

Dziewczynki naśladują swoje mamy. Chcą robić to co one i używać tych samych rzeczy. Jedną z nich jest biżuteria. Aby być spokojnym o swoje naszyjniki i bransoletki warto podarować młodej damie biżuterię dziecięcą.

Deluxe Wooden Beads to olbrzymi zestaw kolorowych drewnianych koralików i ozdób wraz z akcesoriami w plastikowej szkatułce. Należy on do serii Secret Wings, która robi furorę wśród dzieci na całym świecie, z powodu postaci pięciu wróżek: Tansy, Poppy, Ivy, Honey i Lily.

Z tym zestawem, którego motywem przewodnim jest czarodziejka Lily i ważki, Twoje dziecko stworzy dla siebie niepowtarzalne ozdoby na szyję lub na rękę. Wiele kolorów i kształtów = godziny wspaniałej zabawy. Koraliki łatwo nawlekają się na kolorowy sznureczek. Można tworzyć kompozycje według własnego upodobania, jedyne co może ograniczać dziecko to jego wyobraźnia.

Cały zestaw zapakowany jest w kolorowe pudełko. Deluxe Wooden Beads doskonale nadaje się na prezent. Spraw by Twoja mała księżniczka była dumna z własnoręcznie wykonanej, oryginalnej biżuterii, którą będzie mogła pochwalić się w gronie koleżanek.

ZAWARTOŚĆ:

120 koralików drewnianych,
3 drewniane zawieszki,
akcesoria do wyrobu biżuterii,
kolorowy sznurek,
plastikowa szkatułka do przechowywania koralików.

UWAGI:

Wymiary pudełka: 23x16x4 cm.
Dla dzieci od 5. roku życia.
Niedozwolone dla dzieci poniżej 3. roku życia - zawiera drobne elementy.