KOMUNIA 2024

BIAŁA SUKIENKA DZIEWCZĘCA Z BOLERKIEM, KID'S BY VOGA ITALIA

BIAŁA SUKIENKA DZIEWCZĘCA Z BOLERKIEM, KID'S BY VOGA ITALIA

BIAŁA SUKIENKA DZIEWCZĘCA Z BOLERKIEM, KID'S BY VOGA ITALIA
118,93 zł
Rabat: 30 %

KOMUNIA 2024

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszego dziecka. Poprzedza ją rok przygotowań, liczne próby i egzaminy. Jest to okazja do wspólnych spotkań przeżywanych w gronie rodziny i przyjaciół. Dla jednych jest przeżyciem metafizycznym dla innych to tylko tradycja. Wyznacza pewien okres w życiu naszego dziecka, koniec beztroskiego dzieciństwa i powolne przygotowanie do wkraczania w dorosłość i brania odpowiedzialności za swoje życie. Pomimo różnego podejścia do tej uroczystości, wszyscy chcą jak najpiękniej przygotować ten dzień, aby pozostał w pamięci na lata.
Prezentujemy wyjątkowe kreacje na tę wyjątkową okazję. W naszej ofercie są stroje wizytowe: białe sukienki dla dziewczynek czy sukienki w kolorze ecru (kremowe). W ostatnich latach w wielu parafiach wybiera się alby komunijne jako strój na uroczystość, dlatego popularność zyskały tak zwane sukienki pokomunijne, czyli stroje zakładane na przyjęcie po samej uroczystości w kościele. Takie sukienki dziewczęce mogą być zarówno w bieli jak i innych kolorach pastelowych: błękicie, różu, fiolecie czy popularnym ostatnio kolorze miętowym. Zakup takiej sukienki jest mądrą decyzją, w czasie obiadu alba może się pobrudzić, a przecież ma służyć przez cały "biały tydzień", do tego niektóre plamy, jak na przykład z soku jabłkowego,  są trudno usuwalne i mogą sprawić, że nie będzie się dało takiej alby sprzedać po uroczystości, a sukienka może nam służyć jeszcze na wiele innych okazji.
Dopełnieniem stroju dla dziewczynek jest zawsze wianek komunijny. Wiele osób zastanawia się nad zakupem żywego wianka, jest to oczywiście bardzo dobra opcja. Niestety taki wianek jest po pierwsze droższy, ale również i nietrwały. Często dzieci mają zdjęcia w czasie białego tygodnia i może się zdarzyć, że nasza pociecha już wtedy nie będzie miała swojej wyjątkowej ozdoby. W naszej ofercie znajdują się zarówno białe wianki jak i kolorowe, z kokardkami z tyłu jak i bez. Większość wianków jest w standardowej wielkości ok 51 cm, w kolekcji mamy również modele z regulacją. Popularne w ostatnich czasach są tak zwane gałązki komunijne - ozdoby na cienkim druciku, które można samemu odpowiednio wymodelować w celu stworzenia wyjątkowej dekoracji do włosów. Posiadamy także stroiki do włosów - grzebyczki z dekoracjami kwiatowymi czy wsuwki i spinki. W dziale tym znajdą Państwo bolerka, kurteczki czy etole na zimniejsze dni, pogoda lubi być kapryśna w maju. Torebki dla dziewczynek w kolorze białym, potrzebne do schowania książeczki do Pierwszej Komunii Świętej czy chusteczek higienicznych. Znajdą Państwo również pamiątkowe chusteczki, można na nich samemu wyhaftować datę uroczystości, żeby mieć piękną pamiątkę na lata. Jednym z elementów uroczystości jest powtórzenie przyrzeczeń chrzcielnych, na tą uroczystość przynosi się białe świece. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ozdoby na świece. Wiele z nich jest tak staranni przemyślana, że nie tylko stanowią piękną dekorację, ale również chronią skórę dziecka przed poparzeniem od gorącego wosku. W dziele komunijnym znajda Państwo również białe rękawiczki, które mogą spełniać podobną funkcję, są dopełnieniem stroju. Całości dopełniają białe buty, producenci prześcigają się w oryginalności ozdób. My proponujemy prosty, klasyczny krój choć z niebanalnych materiałów, w ciekawej kolorystyce. Stawiamy na wygodę i funkcjonalność.